Salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce w domu, gdzie przyjmujemy gości, znajomych i rodzinę. Chcemy by „czuli się jak w domu”. Dlatego musi się wyróżniać od pozostałej części pomieszczeń czymś wyjątkowym, np. przyciągającą wzrok fototapetą z motywem róży.

fototapeta złota róża salon
Fototapeta – złota róża w salonie
Źródło: www.fototapety.blox.pl

A czemu nie, kto nie kocha róż? Róża jest elegancka, przystojna, delikatna, piękna, subtelna i zmysłowa.  Idealnie dopasowuje się do każdego wnętrza. Zawdzięcza to swym bujnym kolorom i ogromnym wyborem barw.

fototapeta czerwona róża w salonie
Fototapeta – czerwona róża w salonie
Źródło: www.art-newmedia.com

Czerwona róża zmysłowo oddaje nastrój gdy chcemy wyrazić uczucie drugiej osobie, słowa wtedy są zbędne. Róża to symbol miłości i królowa kwiatów. Romantyczne wspólne wieczory już nigdy nie będą takie same.

Sprawdź największą ofertę fototapet z motywem róży (kliknij)

Fototapeta biała róża w salonie
Fototapeta – biała róża w salonie
Źródło: www.sklep-fototapety.pl

Zachwyć bliskich w swoim otoczeniu niech oniemieją z zachwytu na widok Twojego nowego salonu. Ja osobiście posiadam taką samą białą różę w salonie na głównej ścianie i efekt jest piorunujący. Do aranżacji salonu z motywem przewodnim róży będą pasowały kolory ziemi tj. brąz, beż, zieleń, biel, szary oraz czerń.

fototapeta różowa róża salon
Fototapeta – różowa róża w salonie
Źródło: www.art-newmedia.com
Różowa róża fototapeta do salonu
Różowa róża – fototapeta do salonu
Źródło: www.art-newmedia.com

Fototapety stały się bardzo modnym dodatkiem dekoracyjnym. Powinny być ozdobą każdego domu, ponieważ dają niesamowity efekt. Nie bój się być blisko natury.

Drogi czytelniku mam dla Ciebie radę. Po zakupie fototapety przez internet lub w sklepie stacjonarnym sprawdź od razu w domu czy fototapeta ma dobre łączenie wzoru i czy nie ma wad drukarskich. Jeśli ma wymienione wady możesz ją zareklamować.

Róża w salonie – fototapety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.