zen-faggiosbiancato-bianco-fontanot-amb

Schody są ważnym elementem funkcjonalnym i dekoracyjnym w Twoim domu czy mieszkaniu. Powinny być wygodne, uzupełniać wystrój domu oraz zajmować mało miejsca. Poznaj powody, dla których powinieneś wziąć pod uwagę gotowe schody.

Planując zagospodarowanie przestrzeni zależy nam, aby schody zajmowały mało miejsca, a jednocześnie były wygodne i ładnie wyglądały. Coraz popularniejszym rozwiązaniem są gotowe schody, które są oferowane przez włoską firmę Fontanot.

1. Łatwo dopasujesz je do każdego pomieszczenia

Gotowe schody nie wymagają klatki schodowej. Idealnie prezentują się w otwartych przestrzeniach i stanowią ciekawą formę dekoracyjną. Możesz je umieścić nawet w salonie.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zajmowały mało przestrzeni, to jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie ? do wyboru masz schody spiralne, kacze, ażurowe lub wiszące.

slim_panna_web_amb

2. Montaż: to kwestia jednego dnia

Elementy gotowych schodów są tak przygotowane, aby każdy był w stanie samodzielnie je złożyć. Razem z dołączonymi instrukcjami krok po kroku złożysz całą konstrukcję. Ich dużym atutem jest to, że możesz od razu je użytkować. Jeśli będzie taka potrzeba łatwo je zdemontujesz i umieścisz w innym miejscu. Zobacz jakie to proste!

3. Sam zdecyduj jak będą wyglądać

Dostępność różnych modeli i materiałów sprawia, że gotowe schody możesz dopasować do stylu w jakim zaaranżowane jest dane pomieszczenie.

W Kreatorze Schodów Fontanot możesz spersonalizować swój projekt zgodnie z Twoimi upodobaniami. Wybór materiałów zdecyduje czy schody będą miały charakter tradycyjny, industrialny lub minimalistyczny.

kompact_1024x768-02

Zestawy gotowych schodów to rozwiązanie, które pozwala na większą elastyczność względem umiejscowienia schodów oraz ich wyglądu. Ekipa montażowa nie jest Ci potrzebna, a nic nie sprawia tyle radości, co zbudowanie czegoś samodzielnie.

3 Powody, Dla Których Gotowe Schody To Rozwiązanie Dla Ciebie

Komentarze 2 thoughts on “3 Powody, Dla Których Gotowe Schody To Rozwiązanie Dla Ciebie

 • 14 kwietnia 2017 z 11:55
  Permalink

  Zgrabne, komponują się z wnętrzem mieszkań szczególnie w kamienicach.

  Powtórz
 • 21 lutego 2017 z 15:36
  Permalink

  Rzeczywiście rozwiązanie wygląda na bardzo dobre. Takie schody zajmują znacznie mniej miejsca i świetnie komponują się w otocznie 😉

  Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.